Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most döntöttem úgy, hogy el...

Most döntöttem úgy, hogy el szeretnék menni más suliba. Nem tudom, van még rá lehetőség, hogy jelentkezzek valahova?

Figyelt kérdés

Most vagyok kilencedikes. Lejárt már a jelentkezési határidő, ugye?

Valamilyen matek-fizika-kémiás suliba szeretnék menni...


2011. ápr. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha most bemégy egy másik gimibe, 10. osztálytól átvehetnek, csak lehet, hogy különbözetit kell tenned. Ilyenkor nincs határidő.

Vagy úgy gondoltad, hogy halasztod a 9. osztályt, és akkor jövőre máshol kezdenéd?

2011. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam, hogy jövőre átmennék másik suliba (bocs, nem fogalmaztam meg túl jól a kérdést...:S )

és ugye a sulikba kell írni felvételit meg ilyenek. Ezeknek a határidejéről lecsúsztam. Vagy nem? Ilyenkor mit lehet tenni?

2011. ápr. 19. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csúsztál le semmiről, augusztusban kell különbözetit tenned, ha mondjuk matek tagozatra mégy, akkor a tagozatos matekból kellhet. De az sem biztos.

Ha kell, akkor is megadják, hogy miből.

Nem kell parázni, ha megvan a kiszemelt suli, be kell menni, megmondják, hogy mi van. Sokkal jobb tisztán látni, mint problémázni. Ha mégsem vesznek át, akkor ne csüggedj, keress másikat. Ilyenkor kell elkezdeni keresni, mert még van időd utánanézni, leinformálni, és legfőképpen az esetleges különbözetire tanulni.

2011. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mi ez a különbözeti?
2011. ápr. 19. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha matek tagozatra fogsz menni, akkor egyértelmű, hogy emelt szintű példákat is kell tudnod megoldani. Adnak rá időt, elmondják, hogy miket kell, és meg kell mutatnod, hogy alkalmas vagy.

Ugyanezt bármiből el lehet játszani.

2011. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. ápr. 19. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, sok sikert! Remélem nem fogsz melléválasztani! :)
2011. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!