Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rettegek az érettségitől...

Rettegek az érettségitől mostmár egyre jobban. Mi történik ha nem sikerül?! Kérlek titeket, hogy nyugtassatok meg, mert kivagyok keszulve idegileg, lelkileg.

Figyelt kérdés
Már nagyon bánom,hogy egy nagy büdös semmit nem tanultam az öt év alatt,ha lehetne visszaforgatnám az időt és rendesen készülnék orarol-orara,mostmar mindegy.10.óta magantanulo vagyok epphogy meg lettek a kettesek,harmasok.Most konkrétan ugy vagyok hogy amit maskor tudtam is egy kicsit,azt mára teljesen elfelejtettem pl.töriből.Esszét fogalmam sincs,hogy fogok majd írni.Angol sem megy olyan jól,na meg a matek...szerintem ezekből biztos a bukás.hiába lesz ott segìtségként az atlasz,függvénytábla,hiszen háttértudásom sincs...

2015. márc. 25. 14:21
 1/9 anonim válasza:
32%
Ne aggódj, majd elmész prostituáltnak legfeljebb. Ahhoz nem kell érettségi.
2015. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hu,milyen vicces vagy...ezt a poent meg soha nem sutotte el senki tenyleg,jobb dolgod nincs is?
2015. márc. 25. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! :) A legtöbb érettségiző utána felteszi magának a kérdést: ezért idegeskedtem ennyit?!
2015. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nincs miért izgulni. Most már tényleg kicsit késő bepótolni mindent, de van még időd készülni. Olvasd át a történelem és magyar könyveidet, füzeteidet. Minden nap oldj meg egy korábbi érettségi feladatsort matematikából, legalább az első részét. Nem tart sokáig. Írd le egy füzetbe a feladatokat, amiket nem értesz és kérj meg valakit, aki ért hozzá, hogy magyarázza el.


Így legalább azzal a tudattal mész érettségizni, hogy megtettél mindent, amit ez alatt a kevés idő alatt tudtál. Aztán ha mégis megbuksz, majd végigtanulod a nyarat és ősszel megint megpróbálod.


Fel a fejjel, nem kell ennyire félni tőle. Menni fog. :)

2015. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ!:) remélem én is ìgy érzek majd,végülis azért olyan hulye soha nem voltam,csak a lustaság miatt voltak/vannak ilyen jegyeim sajnos..
2015. márc. 25. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Az érettségin a kettes szint egy vicc, ha azt nem tudod elérni akkor tényleg érdemes elgondolkodni az első által említett szakmán :D


Én év közben sem tanultam, meg érettségire is csak kb. 2-3 délutánt, a legrosszabb tárgyam is majdnem négyes lett.

2015. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sidel ***** válasza:
Én egy ponttal csúsztam le az 5-ösről magyarból, többiből meglett. Töriből úgy éreztem semmit se tudok, de rettentő sokat segít az atlasz, a források. Matekból középszinten ott a függvénytábla. Még van időd rá és én is sajnálom, hogy annyit stresszeltem rajta annak idején.Tényleg ügyesnek kell lenni ahhoz, hogy valaki megbukjon a tárgyból. Vannak olyan osztálytársaim, akik kettesekkel evickélték át a gimit, az érettségiük meg erős négyes lett, pedig nem hiszem, hogy arra hirtelen tanultak volna. Szóval ne izgulj, de azért készülj még rá, van időd.
2015. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2015. márc. 27. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A matek tényleg csak a gyakorláson múlik, ha megnézegeted az előző feladatsorokat, akkor menni fog. Hasznos tanácsom: tanulmányozd alaposan az atlaszt és a függvénytáblázatot. Tényleg minden benne van, csak tudni kell, hogy hol keresd. A magyar fogalmazáshoz pedig ha a formai követelményeket betartod, akkor már megvan a 3-as...
2015. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!