Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mostanában nincs kedvem...

Mostanában nincs kedvem tanulni, rossz társaságba keveredtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem sikerült bejutnom arra a szakra,ahova szerettem volna. (Pszichológia),viszont közbe mást is bejelöltem az idei jelentkezéskor. Erősen érdeklődöm a biológia iránt. Dolgozok ebben az évben és iszonyat rossz emberekkel barátkoztam,sajnos csináltam pár hülyeséget. Nagyon hiányzik a gimi, a társaság alig beszélek a korosztályommal :( Bele kéne húzni a tanulásba,mert megint nem fognak felvenni. Viszont ilyenkor megijedek és mégjobban elmegy a kedvem az egésztől. Mivel motiváljam magam? Pozitív motiváció érdekel,mert az hogy csöves leszel,nem lesz pénzed,nem jutsz be engem csak lehúz. A pozitív következmények érdekelnek. Köszi :)
2015. márc. 29. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy nem nagyon látod a saját felelősségedet az egészben, és inkább okolod a külső körülményeket. Elsősorban erről kellene leszoknod.
2015. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!