Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy rakás csődtömeg vagyok....

Egy rakás csődtömeg vagyok. Nem tudok fel oldódni és önmagam lenni egyszerűen sehogy se társaságba és nem tudom mi az oka. Mit tegyek már?

Figyelt kérdés

Mindent próbáltam már. Egyrészt magammal se vagyok elégedett, de még ha az is vagyok akkor is fent áll ez a "probléma" nem tudom önmagamat adni, elengedni magam, folyton kisebbségi érzésem van, rohadt nagy erőt kell vennem magamon, hogy legalább ne úgy jöjjek le mint valami depressziós...

Depressziós nem vagyok egyébként.



2015. márc. 9. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

lehet segít ha másokat elképzelsz máshogy, vagy elnevezel magadban és vicces, és úgy tekintesz rájuk

pl

-na jött a szemölcsös, úgy mozog a szemölcs ahogy beszél ha ha

-hu most itt van a füles lehet egy bantufülbevaló is jól állna neki ha ha

- ó ő az aki viszi a bandát, a főnök, lehet supermenes takaróban alszik otthon ha ha


és egyből feloldódsz :)

2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Ez nem is rossz ötlet. :)

2015. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

remélem :)


fontos, hogy vicces legyen és ne negatív, mert akkor letör, rosszkedvű leszel

2015. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!