Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már most félek a középiskolátó...

Már most félek a középiskolától. Hogyan ismerkedjek? 14/L.

Figyelt kérdés

Jövőre középsulis leszek, de nem az első nap fogok találkozni az új osztálytársaimmal, mert lesz gólyatábor is. Elszeretnék menni de félek az ismerkedéstől. Vonattal fogunk menni és már mindenki a vonaton fog ülni, amikor én felszállok. Mi lesz ha nem lesz senki mellett hely? Csak úgy üljek ott kussban miközben a leendő osztálytársaim ott beszélgetnek egymással? Vagy mit csináljak? Igy elég nehéz :/ Féleeek.

Amugy magamról: félhosszú, barna hajam van, van rajtam felesleg (3-4 kilo) de nem vagyok kövér és próbálom ezt is leadni, jelenleg kézilabdázok, vannak barátaim és velük egyáltalán nem vagyok csendes, sőőt. De most valahogy mégis félek :( ja és olyan 4-5-ös tanuló vagyok



2015. márc. 31. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyiss mindenki felé majd, ne legyél beszari. :)

Ha már mindenki a vonaton van és te is megérkezel válassz ki pár szimpi lányt vagy srácot és kezd el velük beszélgetni. :)

2015. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A többiek sem fognak felhőtlenül beszélgetni, nyugi. Ilyenkor mindenki feszeng, de egy idő után megtaláljátok a társaságotokat. Ha jól van megszervezve a tábor, akkor a tábvezek majd elintézik, hogy ne ülj egyedül. Nállunk végig ők tartották szóval az embereket, játszottak velünk stb. Általánosban én sem voltam csendes, de gimiben az lettem, nem tudom miért...kialakult. :) Lehet hogy veled is ez lesz. A néhány plussz kilód, a jegyeid és a kinézeted miatt semmiképp se idegeskedj. Nem tudom hova mész, de a jobb gimnáziumokban nagyon elfogadó közösségek vannak. Sok sikert!:)
2015. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Amugy Kadába megyek

2015. ápr. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!