Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a középiskolától,...

Nagyon félek a középiskolától, nektek milyen volt? (lent)

Figyelt kérdés
Tudom,még 8.-ból is van hátra,és utána még ott a nyári szünet,de én már ezen gondolkozom.Azért félek,mert 7.-ig olyanoktól akik nem ismertek kaptam olyan beszólásokat,hogy húzzak zacskót a fejemre,miért nem maradtam otthon,hogy undorító cigány vagyok(félig)stb...Akik ismertek,azok megvoltak velem jól.Voltak barátaim,magyarok is,akik tényleg kedveltek,és kedvelnek most is.7.után,más okokból sulit váltottam.Itt barátaim nem igazán vannak,de van akivel beszélgetünk néha.Azt hogy undorítóan ronda vagyok,azt hogy ha rám néznek hányniuk kell tőlem stb az ilyeneket itt is mondják néhányan,főleg fiúk.Ja,és csendes,visszafogott típus is vagyok ráadásul.Alapvetően is,de ezek miatt még inkább félek a középiskolától.

2013. ápr. 2. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
szar
2013. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szar lesz szivatják az embert rendesen, egy megoldás vn, ha piszkálnak vagy hozzád szólnak ne hagyd magad, mert ha látják, hogy hagyod magad, rád szállnak
2013. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem túl jó...Oké,nem vagyok olyan típus,de akkor inkább rászokom arra hogy visszaszóljak.
2013. ápr. 2. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem eddig a legjobb dolgok a középiskolához voltak köthetők :D

Persze beszólogatunk egymásnak meg hasonlók, de nem gondoljuk komolyan. Ha megtalálod a helyed, akkor életed néhány legszebb évét töltheted el itt

2013. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az első benyomás fontos, járjál kiegyenesedve, emelt fővel, így magabiztosabbnak tűnsz, beszélj gyakrabban a többiekkel, próbálj barátkozni velük és így kisebb az esély, hogy beléd kötnek, az első 2 hét szar lesz, de igazából azon múlik minden, hogy milyen iskolába és milyen osztályba kerülsz
2013. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyökér, beképzelt osztályon kívül, amiben 0 összetartás volt elég jó és nyugis 4 év volt.


Nem csináltunk semmit, nem vettünk részt semmiben, alig mentünk valahova.

2013. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

4.Akkor remélem,és igyekszem majd hogy megtaláljam a helyem.:)

5.Köszi a tanácsokat,eddig a te válaszod a leghasznosabb számomra.:)Hogy melyik suliba megyek,azt még nem tudom.Jelentkeztem a Dobos C-be,Petrikbe,Kanizsai Dorottya,Raoul Wallenberg,Gundelbe.De a Dobos C van elől,és szerintem az ideiglenes lista alapján oda felvesznek.Te hova jártál/jársz?


6.Én pont hogy nagyjából az egész osztályommal szeretnék végre egyszer jól kijönni,és nem csak pár emberrel.Sajnálom,hogy neked ilyen volt az osztályod,az én mostanim is pont ilyen...

2013. ápr. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!