Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 24-25 évesen egyetem mellett,...

24-25 évesen egyetem mellett, felesleges emiatt érettségizni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen, mivel ennyire megemelték a pont határokat, ezért szívesen raknék vagy kijavítanék pár közép vagy emelt szintű érettségi tantárgyamat, esetleg új tantárgyakból érettségit, több értelmét látom.

2015. márc. 31. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már felvettek, akkor minek akarsz javítani?
2015. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha újra felvételiznék, mondjuk egészen más szakra 27 évesen mesterdiplomám megszerzése után, mondjuk középiskolai tanárnak mennék, akkor nem tudnék felvételizni, mesterképzésre még menne, de új alapképzésre nem.


Már pedig vagy valami művészi, természettudományos,pszichológiai esetleg tanári pálya vonzana a társadalomtudományi pálya mellett...

2015. márc. 31. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha újra felvételizni akarsz, akkor érdemes, ha nem elég hozzá a pontszámod. De nézd meg, hogy arra a szakra hány pont kell és neked mennyi van, az alapján el tudod dönteni.
2015. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20 évesen érettségiztem ami eléggé rosszul sikerült, különösen természettudományi tantárgyakból, de ha mondjuk belehúztam volna akkor valószínű, hogy történelemből és magyarból jól letudtam volna érettségizni.Ez 2011-ben volt.


2012-ben, raktam egy emelt érettségit, de az olyan 57%-lett....

2015. márc. 31. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hányszor buktál?
2015. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A diplomádat is beszámíthatják felvételinél.
2015. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer sem, izomsorvadás miatt halasztottam egy évet az óvodában, utána eg 0. logopédiai előkészítőbe kerültem... 1998-ban ilyen hülye törvények voltak....
2015. márc. 31. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!