Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szükségem lenne egy kis...

Szükségem lenne egy kis biztatásra az érettségire való felkészülésben?!

Figyelt kérdés
Fárasztó a napi 4-5 óra tanulás, kedvem sincs nagyon készülni, pedig le vagyok maradva az ismétlésben. Nincs kivel megosszam ezt, azért írok ide. Valaki öntsön egy kis lelket belém :)
2015. ápr. 3. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
4-5 óra? Mindjárt megsajnállak, mi lesz veled egyetemen drága?
2015. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
4%
Én is ezen röhögtem XD 4-5 óra/nap? :D Vicces, így végzős egyetemista fejjel, államvizsgára készülve :D
2015. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elismerem, de nagyrészt egyedül készülök, így hamar feladom, nincs kitartás. Egyetemen a kollégiumban lesznek mások,akik segítenek, meg felsőbb évesek is, ugye?
2015. ápr. 3. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A tanulásban? Abban magadra maradsz, kivéve, ha nem értesz valamit. Akkor segítenek :) Bár attól is függ, hova mész. Nem mindenhol olyan kedvesek.
2015. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én megértelek. mondjuk én csak matekból készülök meg töri tételek, biosz.

a többire nem tanulok


de a matek sok időt elvesz, van mit gyakorolni

2015. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amúgy nem tudom miért kell lenézniük a "nagy" egyetemistáknak... az érettségi is ugyanolyan nagy lépcsőfok, le merem fogadni ők is paráztak előtte...

különben sem az volt a kérdés, hogy mennyit kell tanulni egyetemen:D


szerintem az vigasztaljon, hogy egy hónap múlva már túl leszünk az egyik felén:D szóval már csak egy hónapot kell tanulni, utána írásbeli. szóbelire meg szerintem ráér előtte 2 héttel elkezdeni megtanulni a tételeket

2015. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!