SZÉTV pontozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha bejutottam SZÉTV döntőbe (top 30) és nulla pontot érnék el, akkor is kapok pluszpontot?



2015. ápr. 6. 22:12
 1/9 anonim válasza:
Igen kapsz! Gratula! En is bejutottam! ;)
2015. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem kapsz plusz pontot. Én is bejutottam (elektronika), de a max. pontszám minimum felét kell elérned ahhoz, hogy megkapd a legalább 25 pontot. Persze az más, hogy nem tartják be, de nulla ponttal nem fogják megadni a pluszpontot.
2015. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt viszont azt írják, ha nem mész el , akkor is legalább 30. vagy. Annak én nem látom értelmét, hogy nem megyek el adnak pluszpontot de ha elmegyek és rosszul írom meg mégse adnak.

2015. ápr. 8. 20:16
 4/9 anonim válasza:

Na de azt nem írja sehol, hogy pontot is kap. Ezt a minimum 50%-ot egyébként a felkészítőtanáromtól hallottam.

De ha már valaki bejut a döntőbe (amihez a ponthatár elektronikán 62% körül volt), nem olyan nagy kunszt elérni 50%-ot.


Egyébként teljesen logikus, hogy ha valaki bejut, és nem csinál az égvilágon semmit se, ne kapjon pontot. Elvégre még a 25 pont is közel annyi plusz, mint egy közép nyelvvizsga (28), nem hogy a 100, ami ugye a max pontszám ötöde.

2015. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze csak kiváncsi vagyok. :D

Egyébként nekem a tanárom 12.5%-ot mondott :D

2015. ápr. 9. 11:43
 6/9 anonim válasza:

Elvileg nem veszik nagyon komolyan, kivéve az infót, ott mindig betartják a pont 50%-ot - ezt hallottam.


Írott nyomát egyébként sehol se láttam ennek, pedig nem volna rossz (nálunk is van pár okostojás :D).

2015. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
milyen szakmacsoportban jutottatok be? énis bejutottam :)
2015. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintetek nehezebb lesz, mint az emelt érettségi?
2015. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Na, kellemesen izgul mindenki már az eredmény miatt? :)

Mert legalább is az elektronál az van, hogy az eredményt nem mondták, de a neten még nincs fent...

2015. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!