Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám behozni 4 év...

Hogyan tudnám behozni 4 év lemaradását matematikából, fizikából és magyarból?

Figyelt kérdés

5ödik osztályban megállt bennem valami, nem törődtem a tanulással és tettem az egész tanulásra..

A földrajz és a történelem meg egyéb dolgok mentek de a matematika, fizika és a magyar egyáltalán nem..

Itt a gép előtt ülve is mindjárt eltudnám magam sírni, és még gyűlölöm is magamat hogy nem tanultam semmit..

Most 9edik osztályos vagyok a gimnáziumban, és most jelenleg bukásra állok fizikából..

Nem tudom mi legyen..

Arra gondoltam hogy ezeket a nyáron pótolnám de hogy?

Hogyan tudnám ezeket rendbe tenni?

Ezek mellett még ideges is vagyok, már 5ödik óta rágom a körmöm, és néha véresre rágom olyan ideges vagyok, vagyis inkább félek mindentől, félek hogy mi lesz, félek hogy 1es lesz valami, vagy 2es, mindentől félek.

Félek hogy nem fogok tudni tanulni, rossz munkám lesz, és rossz életem, félek hogy csalódást okozok a szüleimnek, bár megértik hogy nem vagyok jó tanuló, de akkor is..

Valaki segítene?

Irdatlanul hálás lennék!!!



2015. ápr. 8. 20:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tapolcáról írtam, hát nem tudom, én nem csak úgy bekerültem a gimibe, de a ha nem is a matek, a fizika megy a legrosszabbul.. holnap is TZ-t írok, és nem tudok semmit..

Valószínűleg egyes lesz.

De itt van még körülbelül másfél hónap, lehet tudok javítani..

2015. ápr. 9. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!