Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet még változtatni az...

Lehet még változtatni az érettségi szintjén?

Figyelt kérdés
(Pl.: mégsem angolból emelteznék, hanem olaszból? )

2015. ápr. 9. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha a tanárodtól/titkárságon kérdeznéd meg, nem?
2015. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, már nem lehet.
2015. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az OH visszajelzett már (ami gondolom megtörtént), akkor sajnos nem.
2015. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Úgy értem ha emeltet raksz és visszajelzett.

2015. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem visszajelzés, az csak a behívó. Már régen regisztrálva van, hogy ő bizony abból fog érettségizni, és emelt szinten.
2015. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már késő, nagyon késő.
2015. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell megkérdezni a titkárságon, az OH nem jelez senkinek semmit, max. a kormányhivatal, és nem lehet. Ez a jogszabály. Onnantól fogva, hogy a jelentkezés be van adva.


Magánvéleményem, hogy ez egy érettségi vizsga, nem egy éretlenségi, ami pl. azt is jelenti, hogy az ember el tudja dönteni, mit akar, és nem három héttel az érettségi előtt kezd variálgatni. Amihez egyébként már nagyon késő lenne gyakorlatilag is, mert a kormányhivatalok gőzerővel dolgoznak a vizsgabeosztásokon, és azt nyilván nem tudnák megoldani, ha folyton módosítgatások jönnének közben.

2015. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Az utolsó hozzászólónak szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy nekem mindegy, hogy angolt vagy olaszt választok, mindkettőt tudom teljesíteni emelt szinten. Csupán egy nyelvvizsga miatt tettem fel a kérdést-mert a másik esetben talán egyszerűbb lett volna a helyzetem. De a pontjaim remélhetőleg meg fognak egyezni! :)
2015. ápr. 10. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mind a kettőből emeltre kellett volna menni, és lenne két nyelvvizsgád. :-)
2015. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amit külföldön nem lehet felhasználni... :)
2015. ápr. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!