Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lakcímet fogok változtatni,...

Lakcímet fogok változtatni, de még érettségi előtt vagyok így kapok 40 többletpontot, de azt mondták ez nem jó ötlet mivel Rendőrtisztire megyek és ezt nem nézik jó szemmel. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessééék???

Ezt a lakcímváltásos dolgot baromian nem értem, de mindenesetre nem az egyetem vesz fel, hanem te éred el a felvételhez szükséges pontot, bármiből is jön az össze. Az egyetem már csak egy listában kapja meg a nevedet.

2015. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges átjelentkezned, mert már csak a hátrányos helyzetért jár a plusz pont. A gyermekvédelmiért ettől az évtől nem. Amúgy is csak 18. évet be nem töltött diáknak lehet megállapítani.És ha 18 év előtt átjelentkezel a szüleid nem kaphatnak rád családi pótlékot, vagy adókedvezményt.
2015. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na akkor már mindegy, köszönöm.
2015. jan. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!