Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikából osztályozó vizsga?

Informatikából osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés

Osztályozó vizsgám lesz jövőhéten: 11. és 12. évfolyam.

Az előrehozott érettségi miatt kell tennem osztályozót.


Gyakorlás menete: előző évi érettségiket töltsek le, majd oldjam meg? Vagy van más mód? Ugye lesz: Excel, Acces, Kompozer (weblapszerkesztés), PowerPoint, Word.


Esetleg tud valaki valami bevált módszert, amivel ő is gyakorolt? Nagyon hálás lennék. Nem vagyok "buta" informatikából, de év közben mentem át egyik fakultációról a másikra, szóval nem gyakoroltam sokat. Most össze kéne kapnom magamat.


Előre is köszi!



2015. ápr. 9. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen lett?

Hányast kaptál?

2016. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először az írásbelire készülj - ha az megy, akkor nézd

át a szóbeli tételeket

2016. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ötös lett mindkettő évem. :)

Bár ekkor még azt hittem, hogy az informatika jegyem is beleszámít a továbbtanulásba, de nem, mert nem term. tudományos tantárgy.... Ami szerintem butaság, főleg, hogy informatika irányba megy tovább a legtöbb ember, aki ebből érettségizik, no mindegy.

2016. márc. 31. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!