Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek a rossz jegyet?

Figyelt kérdés
A tanár doga előtt egy nappal szólt,hogy holnap írunk. Én megkértem,hogy magyarázzon el valamit ,erre ő azt mondta,hogy megkérdezem otthon. Egy másik gyereknek,aki utánam kérdezett valamit annak pedig elmagyarázta amit kérdezett. Otthon megkértem a tesóm,magyarázza el,el is mondta, ki is kérdezett,tudtam. Másnap megírtuk a dogát, valamit meg cerkával írtam azért kaptam az egyest , de lehet,hogy azért, mert nem úgy csináltam ahogy ő mutatta, mikor nen voltam ott.(segítsetek,ez életem első egyese!)
2015. ápr. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmondod nekik, hogy a tanár nem volt hajlandó elmagyarázni valamit, és 1 nap alatt (a testvéred segítségével) nem sikerült úgy megtanulnod, ahogyan kellett volna.


Ha a szüleid tudják, hogy jó (és szorgalmas) tanuló vagy, akkor megértik, és nem fognak megenni reggelire.

2015. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így: "Sajnos kaptam egy egyest."


Egyébként legyél annyira határozott, hogy megkérdezd, mire kaptad.

2015. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kedvesek vagytok! :)
2015. ápr. 9. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

ÓÓh, az első egyes. :) Nyugi, később könnyebb lesz elmondani.

Amúgy ha véletlen becsúszik néha 1-1 rossz jegy nem kell aggódni, amíg tudják, hogy szorgalmasan tanulsz és amúgy jók a jegyeid nem hiszem, hogy nagyon kiakadnak. Max. szólnak, hogy legközelebb tanulj kicsit többet és kész :)

2015. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!