Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS. Rossz jegyet kaptam....

SOS. Rossz jegyet kaptam. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
A jegy kettes

2014. ápr. 24. 12:56
 1/6 anonim válasza:

Apu, anyu! Kaptam egy kettest xy tárgyból. Igyekszem kijavítani.


Ha ennyiért jön a szobafogság és a verés, meg is érdemlik a szüleid. Komolyabb dolgokért kéne adniuk ezeket (szobafogságot mondjuk abszolút ne). Magadnak tanulsz, nem nekik meg nem az iskolának.

Nem lehet mindenkiből diplomás. Jó jegyekkel szakmát is ugyanúgy tudsz tanulni.

2014. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megígéred a szüleidnek, hogy kijavítod. Mást nem tudsz csinálni.
2014. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha muszáj elmondani mindent, akkor kb. úgy, hogy "Milyen volt az iskola?""Kaptam egy kettest"
2014. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A száddal.
2014. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz tanuló félévkor az átlagom 4.8 volt kéttannyelvű suliba járok.
2014. ápr. 24. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Anya , Apa rossz jegyet kaptam egy kettest ígérem ki javítom megyek is tanulni és írtad hogy 4.8 volt az átlagod egy kis rontás bele fér nekem is úgy van és szerintem majd nem mindenkinél hogy a végére el fárad utána év vége felé megint igyekszik...Majd kijavítod :)
2014. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!