Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha két iskolába adtam be...

Hogyha két iskolába adtam be de a 2. -nál nagyobb a sansz hogy felvesznek akkor a két iskola egyeztet vagy az elém kerül aki 1. -nek adta be?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy olyan suliba kerülök ahol sok a cigány

2015. ápr. 13. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolák nem tudhatnak a Te jelentkezési sorrendedről. Egy központban (azt hiszem, Győrben van, de ez nem 100%) végzik az adatok összegzését. Ha nem kerülsz be az első szakodra, attól még a pontszámaid, eredményeid megmaradnak, és nem az számít, hogy hányadik helyen jelöltél meg egy adott intézményt. A suli csak azoknak a diákoknak a névsorát és adatait kapja meg, akik hozzá kerülnek (de még utólag sem tudják, hogy Te őket hogyan jelölted meg).
2015. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az elsőbe elegek a pontjaid, nem fogsz a második iskolába kerülni, hanem felvesznek az elsőbe.

Ahogy az első is mondta, az iskolák nem tudják, ki hanyadikként írta be őket, szóval nem fogják előbb felvenni azokat, akik elsőnek jelölték. Az ideiglenes rangsort a pontjaid alapján határozták meg.


Amúgy ez a "Nagyon félek hogy olyan suliba kerülök ahol sok a cigány" szólás eléggé rasszista. No meg előítéletes. Nem minden cigány rossz.

2015. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne érts félre most is vannak cigány osztálytársaim és jóban vagyok velük de a gyüjtőbe rendszerint nem a rendesebb félék mennek :)
2015. ápr. 14. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van, de azért próbálj pozitívan hozzáállni :) Szurkolok, hogy az első sulidba bejuss.
2015. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!