Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit takar pontosan a pedagógus...

Mit takar pontosan a pedagógusi pályán a részmunkaidős foglalkoztatás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzelj el egy óraadó tanárt. Kevés óra kevés pénz. Szerintem kb ez lehet.
2008. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is óraadó tanár lehet.
2008. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak óraadó lehetsz, én is közalkalmazott voltam suliban félállásban. Heti 11 órát kellett tanítanom. Pénzben még jobban is jött ki, mint az egész állás, mert így 70 ezer forint körüli összegből alig vontak néhány ezret az adójóváírás miatt, a teljes állás után járó fizunak viszont elvitte volna a felét az adó. Ahhoz viszont ragaszkodj, hogy oldják meg a közalkalmazotti státuszt (csak jóindulat kérdése), mert sima megbízási szerződéssel a 70-nek is csak a felét kapod kézhez.
2008. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda arra is, hogy ha úgy jön ki az óra, hogy reggel és délután (vagy netán délelőtt és este - mert ilyen is van) - a köztes időt a kutya nem fizeti meg.
2008. aug. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!