Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri érettségihez...

Emelt töri érettségihez mennyire mély tudás kell?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
részletes, ha nem vagy nagy töris hagyd inkább.
2010. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé, egyes témakörökön belül inkább a kevésbé ismert események kellenek, és értened kell az összefüggéseket.
2010. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én emelteztem,nekem akkoriban könnyebnek tűnt az emelt mint a közép...(2008-ban érettségiztem.)Viszont a szóbelivel sokat rontottam.De a szóbeli témakörök meg vannak adva,és ha azokat jól megtanulod részletesen,nem lehet baj szerintem.

Amúgy szerintem relatív hogy kinek mennyire,ill. mennyivel nehezebb az emelt.Talán hasznos lehet,ha visszanézed az előző évi érettségiket közép és emelt szinten,bár tavalytól állítólag új bizottság állítja össze a feladatokat.

2010. febr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!