Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai cigizés? Túl szigorú...

Inyősz Evelin kérdése:

Iskolai cigizés? Túl szigorú vagy nem eléggé?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban úgy működik a rendszer, hogy 13:15-ös szünetben vagy az után a 18 éven felüli diákok kimehetnek dohányozni (a legtöbb diáknak kb 8:30-tól 15:15_ig van tanítása), viszont ha nem múlt el 18 akkor a tanítás végéig nem hagyhatja el az iskola területét. Ha valakit rajta kapnak hogy előtte ment ki vagy nem 18 akkor igazgatói intőben részesül. Szerintetek ez túl szigorú vagy nem eléggé? HA valaki cigizni akar az úgy is talál rá módot, vagy a végén a wc-ben lesz cigizés? Vannak 16-17 évesek akik úgy gondolják, hogy ha otthon megengedik neki akkor az iskolában miért tiltják meg?! LÉGYSZÍVES ADJATOK VÁLASZOKAT, NAGYON FONTOS EZ AZ ISKOLÁNKNAK.

2015. ápr. 17. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anno bagóztam ötödévesen, de nehogymá felháborodjon a 16 éves, hogy ő nem tud cigizni.
2015. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pont eléggé szigorú.
2015. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anno mikor én középiskolás voltam ugyan így volt. El kellett fogadni hogy a törvény tiltja a 18 alatti cigizést, és sokszor kaptunk büntetést ez miatt. Még a tanárok sem cigizhettek az iskolában!!! Szóval marad a kibúvó a wc meg ilyenek nektek.
2015. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" akkor az iskolában miért tiltják meg?! "


Azert mert torveny szabalyozza hogy hol lehet cigizni es kinek.


18 ev alattiak nem is vasarolhatnak cigarettat.


Hogy otthon megengedik azt inkabb szegyellni kellene.

2015. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha már valaki 16 évesen rászokik.. legalább bírja ki a napot.. utána rágyújthat

ez a törvény, mindenhol így van. nálunk füstriasztó is van a wc-ben.

2015. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan... Nem lehet kibírni azt az 5-6-7 órát cigizés nélkül?


És ezzel az érveléssel akkor mindent el kellene törölni, elvégre minden szabály kijátszására van mód.

2015. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem elég szigorú.

Én 18 felett sem engedélyezném.

2015. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 18 éven felülinek sem engedném meg!! Micsoda világ ez??
2015. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!