Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úszás alól hogyan lehet...

Úszás alól hogyan lehet felmentést kérni? Több okból is kellene. A tanár nem köthet bele?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy jövő keddtől megyünk úszni az osztállyal mint minden évben. 6 hétig tart az oktatás, minden kedden van. Több okból nem szeretnék úszni... Nem vagyok a legvékonyabb fajta, sokszor szóltak már be elég durvákat, olyankor az életkedvem is elmegy... nem szeretek mások előtt öltözködni és úszni viszonylag tudok de nem versenyszerűen, háton meg egyáltalán nem. Nyelem a vizet, tele megy az orrom, szám, szemem, fülem, közben azt hallgatom a tanártól hogy mennyire szar vagyok, rosszul rakom a karjaimat és rossz a lábtempóm, eközben az osztálytársaim nagy része kiröhög. Viszonylag kedves a háziorvosom kérhetek tőle igazolást, de milyen ürüggyel? Szerintetek ha szereztem igazolást, akkor azt a tanár elfogadja vagy köteles elfogadni? Ha esetleg kínos helyzetbe hoz a többiek előtt akkor mit tegyek? Megteheti hogy nem fogadja el az igazolást? Nem arról van szó hogy én most mennyire lusta vagyok és nem akarok úszni, mert tényleg meg szeretnék tanulni rendesen egyszer de nem a többiek előtt, mert eléggé kínos nekem.

Előre is köszönöm a segítséget mindenkitől! 14/L



#úszás #igazolás #iskolai úszásoktatás
2015. febr. 10. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt h menstruálsz. Ha esetleg beleköt,mondd h nem használsz tampont:)
2015. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos ezt nem adhatom be minden héten:) meg úgy egyébként is megkapnám a rossz jegyeket...
2015. febr. 10. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs normális okod akkor a háziorvos sem adhat igazolást... márpedig ezek nem normális okok. Az úszás hasznos és jó. Ha el vagy hízva, bocsáss meg de tenni kéne ellene, diétázni és sportolni rendszeresen. És az úszás is jó erre is. Az meg hogy mások mit mondanak le kell szarni, ne érdekeljen. Nem nekik kell megfelelned.
2015. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Bőrgyógyász adhat vagy dilidoki. Anyuddal/apuddal mennyetek el hozzá,ha szép szóra nem ad adjatok neki egy huszast.
2015. febr. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!