Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem tanulni, utálom!...

Nincs kedvem tanulni, utálom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
régen jól ment a tanulás de mára hozzá se tudok kezdeni annyira gyűlölöm,nem is értem hogy akarok egyetemre menni vagy bármi,hogyan legyek a régi?
2015. ápr. 17. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj. Nem kötelező tanulni.

Csak akkor tanulj, ha azt szívesen teszed és érdekel. Ha vonzódsz egy adott téma, tudomány felé, foglalkozz azzal.


Csak akkor lesz jó eredmény, ha az, amit csinálsz, örömmel tölt el és kötelességtudóan teszed. Ha kényszerből csinálod, az úgyis kudarcot jelent előbb vagy utóbb.


Egyetemre is csak akkor menj, ha azt lelkesedéssel, nagy kitartással teszed, valamilyen megvalósítandó célt kitűzve. Kényszerből ne menj egyetemre, biztos kudarc a vége, ill. megutálod az egészet!

2015. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el dolgozni oda, ahová képzettség nélkül felvesznek, azaz közmunkára. Ha szerencséd van, akkor lehetsz krónikus belgyógyon segédápoló is. Nem adnék 1 hónapot és úgy kéne letépni a tankönyvekről.

Nem hiszem el, hogy semmi nem érdekel. Ha nem egyetem, akkor legalább valami okj. Olyan ember nincs. Vagy ha mégis, akkor depressziós.

2015. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam dolgozni elég durva dolgokat de attól még nem lett kedvem tanulni.
2015. ápr. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!