Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakoe.hu kérdései és a...

A szakoe.hu kérdései és a kresz vizsgán kb. mekkora a kérdések közötti egyezőség (B kategóriában), tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az oktatóm is, meg sokan mások is azt állítják, hogy kb. egy az egyben ugyanez lesz a vizsgán is. De ezt elég hihetetlennek tartom, mivel már sokszor megcsináltam és mostanra mikor csinálom a tesztet 55 kérdésből minimum 40-45 kérdés olyan, amivel már találkoztam és konkrétan emlékszem rá. Lehetséges, hogy vizsgán is így lesz ez?
2015. ápr. 17. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Másoknak is ezt szokták javasolni, hogy ott gyakoroljanak. Nekem is ezt javasolták és sokszor tapasztaltam/tapasztalom ezt én is.


Viszont én azt szoktam csinálni, hogy van egy régebbi programom is. (2 éves) Nem változott azóta annyit a kresz, hogy ne menjek át.

Tény bővítették a kérdéseket. De attól ugyanúgy azokra is kell tudni válaszolni.


Én igyekszek úgy gyakorolni mindennap, hogy megcsinálok 5-5. (szakoe + gyak. program)


Hogy megy neked? Mikor fogsz menni vizsgázni?

2015. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak a szakoest nyomjátok . Vizsgan 1 kerdes volt amivel nem talalkoztam szakoen
2015. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatot! Fogjuk rá, hogy egész jól.. Általában 3-ból 2x sikerül megcsinálni, olyan 90 % fölöttire. Most 27-én fokok vizsgázni. És te hogy haladsz?



2. válaszoló! Akkor valószínű, hogy a szakoe kérdésbázis egy és ugyanaz a vizsgáéval?

2015. ápr. 17. 21:10
 4/4 anonim válasza:
Ezt én is meg tudom erősíteni. Múlt héten voltam, és 1 vagy 2 olyan kérdés volt, amivel nem találkoztam a szakoe-n. Érdemes azt nyomni. 74 pontom lett a 75-ből
2015. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!