Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem fizikailag képtelen...

Úgy érzem fizikailag képtelen vagyok tanulni, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon akarom tudni az anyagot ( kb 300 oldal) de egyszerűen félek belekezdeni szerintem nem tudok megtanulni max egy bekezdést utána elfáradok. Viszont így semmire se haladok. Miért félek tőle? Kérlek valami hasznosat írjatok!
2015. ápr. 17. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Én szerintem rosszul kezdesz neki. Ha egy ember valamitől már nekikezdeni is fél, akkor ebből jó dolog nem sülhet ki. Szerintem ha részekre, fejezetekre van beosztva az a könyv akkor érdemes minden fejezet után jegyzeteket készitened a fontosabb informáciokról és úgy könnyebben tudod megjegyezni az adott részt. Vagy elolvasol egy részt többször amig megérted...Én jeéenleg ennél többet nem tudok segiteni. Jó munkát és több bátorságot.
2015. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!