Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályfőnöknek valami normáli...

Osztályfőnöknek valami normális ajándék?

Figyelt kérdés

Egyik lány száraz virágtálat akar. Hétezerért. Igazából ő eldöntötte. De nem vagyunk már gyerekek. Szerintem ez hülyeség. Hétezerért normális, igazi ajándékot is kaphatna, nem egy tál gazt. Ezt hétfőn meg is mondom neki, hogy én ugyan nem adok bele, inkább veszek valamit külön. De mindenki más belement. Az is, akinekőnem tetszett a tál. Én látom rosszul? De ennyi pénzért kaphatna arany fülbevalót is (csak példa) vagy pohárkészletet, és azt legalább megőrizné.

Mit gondoltok?



2015. ápr. 18. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy az is belemegy, akinek nem tetszik. Most minek konfrontálódjon ilyen semmiség miatt? Neked is azt tanácsolom, hogy menny bele ebbe az ajándékba, hidd el nekem, a tanárotok ugyanannyira feleslegesnek találja ezt az ajándékot, mint pl egy pohárkészletet, de attól még örülni fog neki, mert mégis gondoltok rá.
2015. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!