Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratomnak karácsonyra? Fiuk ti minek orulnetek igazan? Normalis ajandekra gondolok.

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
1 jó kis orálnak nagyon örülnék és szerintem a barátod is.
2014. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én egy baltának, az olyan szép lenne és meghitt
2014. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Japán harci sapi
2014. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Óra, egy üveg minőségi ital, pulcsi stb.
2014. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szilveszterkor leszunk ket honaposak ugyhogy minden perverz dolog kilőve köszi.
2014. dec. 6. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pénztárcát meg parfümöt veszek majd a páromnak :) Próbáld kipuhatolni, hogy esetleg mire van szüksége, vagy minek örülne :)
2014. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Levani válasza:
Az első karácsony nehéz dolog, szerintem pénztárca, pulcsi meg esetleg mellé egy csoki :) sajnos sok ötletem nekem sincs, én sem tudok neki mit venni, főleg hogy szerencsére meg van mindene. Én ezeket amiket írtam neked már előttem!
2014. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!