Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miben kell menni érettségire...

Miben kell menni érettségire és mit szabad vinni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy miben illik menni érettségire? Kötelező az öltöny? Mit szabad vinni magunkkal?

2015. ápr. 19. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Amikor én érettségiztem, mi a ballagási ruhánkban mentünk. Atlaszt, függvénytáblát, számológépet, íróeszközt vihettünk magunkkal, a többi ami kellett, azt biztosították. Írásbelinél vihettünk be folyadékot és némi kaját is. Szóbelinél csak víz volt nálam, a többi egy külön terembe volt "tálalva".
2015. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

ki kell öltözni, bár nem értem minek. írásbeli vizsga, nem ezen múlik.. de mindegy

-töri: atlasz

-matek: függvénytábla, számológépek

-angolra: asszem lehet szótár

-magyarnál: lesz bent a teremben helyesírás szabályai

-választott tárgy: ha fizikai, kémia pl akkor függvénytábla!

és ceruzát ne vigyél be sehova, nehogy azzal írd véletlenül. telefon is legyen elrakva, nehogy kísértésbe ess.

2015. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Matekra vigyél ceruzát, mert ha rajzolni kell, azt elfogadják azzal, és könnyebb is javítani. Általában egy ábrába lehet belerajzolni, ha elrontod, nehezen csinálsz még egyet.


A telefonokat meg tudtommal ki kell tenni valahová, illetve be se lehet vinni, szóval nem nagyon lehet kísértésbe esni.

2015. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azért nem kutatnak át senkit sem, hogy van e nála telefon. Simán be lehet vinni, így elég könnyű kísértésbe esni.
2015. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Írásbelire is kötelező az öltöny?
2015. ápr. 19. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Semmi sem kötelező, de nem éreznéd magad hülyén ha körülötted mindenki öltönyben van, csak te nem?
2015. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ki kell öltözni, mindenki ki fog.

és simán lehet valakinél 2 mobil. szóval szerintem ne kockáztass, a függvénytáblából is radírozz ki mindent. ha elkapnak puskázási kísérleten, akkor nem jársz jól

2015. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
és minden évben van egy diák aki ceruzával írja valamelyik érettségijét.. az úgy érvényteleen, inkább ne is vigyél. stressz helyzetben könnyen a kezedben maradhat az ábra rajzolása után. úgyis van piszkozati lap
2015. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Jó ez igaz, meg az is, hogy több telefon lehet. Akkor az legyen a kísértés elleni motiváció, hogy ha rajtakapnak nem csak az-az érettségi bukta, hanem az egész. :D
2015. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem kell így ijesztgetni, nem fogják átnézni a függvénytáblát, ahogy megmotozni se fognak, szóval ha okosan csinálja, simán puskázhat. Én se tudnám megírni a matek érettségit, ha nem egészítettem volna ki párezer képlettel.. infó érettséginél se voltak lecsupaszítva a gépek, de a vicc az, hogy internet is volt rajtuk :DD
2015. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!