Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miben kell menni érettségire...

Miben kell menni érettségire és mit szabad vinni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy miben illik menni érettségire? Kötelező az öltöny? Mit szabad vinni magunkkal?

2015. ápr. 19. 00:51
1 2
 11/11 bodnar edit ***** válasza:
100%
Amikor én érettségiztem, mindenki fehér blúzban, illetve ingben és sötét alj és nadrágban volt. Szerintem így illik! Mit vihetsz be? Számológép, toll. ceruza, radír. Minden más van ott. Ha saját függvénytáblázatot viszel átnézik. Csak egy-két bejegyzés és el is vették! Ne kísérletezz! Lesz ott egy asztal és azon minden ott lesz amire szükséged lesz majd. Térképek, szöveggyűjtemény, biológiai füzetek, könyvek. Alaposan nézd meg mit tudsz majd felhasználni. Érdemes! Nem kell évszámokat megjegyezni, nem kell csatákat , neveket tudni fejből, nem kell képleteket memorizálni, minden segítséget megtalálsz. Egy a fontos, tanuld meg előre mit hol találsz! Ismerd meg a térképedet, minden benne van! Kb. tíz percig kell beszlned folyamatosan, ne hagyd, hogy beleszóljanak. Mindent írj ki a segítségekből és aztán ezeket foglald majd mondatokba! Kaját én csokit azért nem vittem, nehogy összekenjem a dolgozatot. Müzliszeleteket vettem és kólát. Fontos! Legyen kidolgozott tömör tételed! Addig írd amíg csak a lényeg marad meg! Meglátod sikerülni fog! Ha én 53éves fejjel megtettem , neked fiatalon biztosan sikerül! Mindenkinek sok-sok sikert kívánok!!
2015. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!