Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megosztottam képeket...

Ha megosztottam képeket amiken a szakom eddigi 5-10 év szakdolgozat témái voltak az opponens és a konzulens nevekkel együtt akkor lehet bajom?

Figyelt kérdés

a facebookos csoportba osztottam meg a szaktársaim között. (a szakdoga írók neveit és érdemjegyeit kihúztam kellően)


én hülye meg most szorongok-pánikolok hogy mi van ha baj lesz belőle és kidobnak az egyetemről vagy ilyesmi.


letöröltem már de hú legközelebb nem osztogatok meg semmit inkább, tiszta beteg vagyok már komolyan.



2015. ápr. 21. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem titkos adat, ezért semmi bajod nem lehet belőle...
2015. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

meg lehet nézni a tanulmányin bármikor, az emberek neveit és érdemjegyeit is mellé.

csak a nő múltkor mondott vmit hogy ne nagyon terjesszem mert lehet nem jó


de köszi, már más is lenyugtatott. nem tom mi van velem

2015. ápr. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!