Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi értesítés?!

Felvételi értesítés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de mekkora borítékot küldenek, ha felvesznek egy gimnáziumba? Nagyot, közepeset, vagy rendes kicsit? Bocsi, hogy ilyen hülyeséget kérdezek, de pl. aki tavaly felvételizett annak várom a válaszát! Köszi :)

2015. ápr. 24. 19:59
 1/6 anonim válasza:
Egyaltalan nem hulye kerdes szerintem :D en is erre gondoltam folyton:) nekem kozepes jott:)
2015. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bár nem tavaly felvételiztem, de nem volt az se olyan rég, úgyhogy én is válaszolok :)

nekem az az átlagos, normál méretű jött

gondolom az a kicsi neked

és felvettek

1-2 lap volt benne, rajta hogy gratulálunk, felvételt nyertem meg néhány tudnivaló

2015. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, csak már úgy izgulok :D
2015. ápr. 25. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak egy sulibol jott es az kicsi volt:D
2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek! Ahova nem vettek fel onnan kicsit kaptam. Az iskolából ahova felvettek közepeset! :))))
2015. ápr. 29. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulalok!:)

En kicsit es kozepeset is kaptam onnan ahova nem vettek fol:D

De meg 2levelet varok

2015. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!