Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyellvizsgaknal van rá lehetős...

Nyellvizsgaknal van rá lehetőség hogy egy régebbi témát iratnak meg? De teljesen ugyanazt?

Figyelt kérdés
Vagy mindig teljesen új feladatsort állítanak össze?

2015. máj. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják ugyanazt kiadni, én 1x repetáztam, de volt ismerősöm aki 10x volt vizsgázni mire megkapta. Gondolom mesélte volna ha megint ugyanazt kapják, meg hamarabb átment volna.
2015. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
10-szer volt vizsgázni ugyanott? Na ne! Biztos, hogy van ismétlés, csak sok idő elteltével.
2015. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mivel akkor még csak a Rigó utcait fogadták el. Amúgy biztosan nem adják ki teljesen ugyanazt, én is tanítok és semmibe nem kerül keresni egy újságcikket és írni hozzá 5 kérdést vagy kivágni belőle 10 szót. Többek között ezért is vannak nyelvvizsga időszakok, és nem csinálnak vizsgákat minden második héten.
2015. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. TELC-en volt már olyan, hogy u.a. adták, sőt azt hiszem pont rá egy évre
2015. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!