Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy hátrányba leszek ha csak...

Nagy hátrányba leszek ha csak egy mérlegképes könyvelői OKJ-t végzek el pénzügy-számviteli fősuli helyett?

Figyelt kérdés
Közgazdasági suli és pénzügy-számviteli OKJ után ha elvégzem a mérlegképes könyvelő képzést akkor kevesebb esélyem van a "munkapiacon" ?

2015. máj. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2015. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

első hozzászóló, hányingerem van az ilyen "segítőkész" emberektől.

Nem, nem leszel hátrányban, például ha tudsz nyelveket, akkor multiknál szívesen látnak pályakezdőként is. Tudom mivel 1 éve helyezkedtem el a szakmámban, németül és nekem is csak ez az OKJ-m van. És megfizetnek. Annyi hogy elő kell adnod magad az interjún. A kezdő fizum 200ezer volt+juttatások, de azért mert ezt a multik tudják csak megfizetni. Kisebb cégeknél természetesen sokkal-sokkal kevesebbet kaphatsz

2015. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: ez nagyon jól hangzik! Angolul tudok és van nyelvizsgám, most gyúrok a németre :)
2015. júl. 30. 14:26
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint utolsó!!! nem első
2015. júl. 30. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!