Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgám lesz, de nem tanultam?

Vizsgám lesz, de nem tanultam?

Figyelt kérdés

(Először is, köszi mindenkinek, aki oltani akar, amiért nem tanultam, de inkább tartsa meg magának.)


Na szóval, kedden vizsgám lesz, azaz 2 napom lesz tanulni (plusz kedden a vizsga előtt max 1 óra). A mai napom eléggé kevéske, mivel még sportolnom kell (meccsem lesz), maximum 1-2 óra marad tanulásra. Holnapi napom szabad, vagyis félig, azaz összességében a mai nappal együtt tudok tanulni 9 órát.


Ennyi idő alatt milyen módszerrel tudnék megtanulni kétszer 15 tételt? (Fizika és biológia vizsga lesz, mindkettőből 15-15 tétel, átlagosan 2 oldal/tétel, azaz 60 oldal összesen.)


Igazából a kettes is elég nekem, mivel semelyikből sem érettségizem, azaz nem számít továbbtanulásban. Csak ne bukjak meg.

Előre is köszönöm szépen az értelmes és nem lehurrogó válaszokat!



2015. máj. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettesre simán benyomhatod.
2015. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég a kettes, én azt csinálnám, hogy mindegyiket nagyon alaposan odafigyelve elolvasnám és csak a legfontosabbakat kiírnám belőlük. Utána már elég a kiírt dolgokat átnézni, és esélyes, hogy megvan a kettes.
2015. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ez osztályozóvizsga lesz?
2015. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak sima természettudományos vizsga. 4 jegyet kapunk mindkettőből.
2015. máj. 3. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de már 2 hete is kiírtad ezt a kérdést, és már akkor is kevesellted az időt. Azóta bele se néztél egyáltalán?
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

?

Nem, nem írtam még ki ezzel kapcsolatban kérdést. Körülbelül 70 ember fog vizsgázni még rajtam kívül, szerintem nem csak én vagyok GYIK felhasználó.

2015. máj. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!