Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a magyar...

Kinek hogy sikerült a magyar érettségi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szövegértés elég gyengére sikeredett, a szövegalkotásnál meg a novellaelemzést választottam. Remélem egy 60-65 pontra esélyes vagyok.
2015. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem szerintem egész jó lett

bár a szövegértésnél volt pár feladat, ami nem volt teljesen egyértelmű, szóval oda lehet nem jót írtam

2015. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gatya. Sokkal jobbra számítottam,az előző évi szövegértések kivétel nélkül 80%-osak lettek (vagy fölöttiek).. ebbe meg bele se merek gondolni hanyas lesz. Kapásból három feladatnak neki se tudtam látni.


Az esszénél pedig az érvelést választottam,az lehetett volna rosszabb lesz. Remélem az majd picit fentebb viszi a százalékot.

Neked?

2015. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: bocsi ideges vagyok még,ezért látom,hogy elég értelmetlenre sikeredett pár mondat. Elnézést. :-)
2015. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első rész kb 50%-os a novellaelemzés szerintem jó. Négyes meglesz.
2015. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt nehéz, utólag megnézve az első rész hibátlan, a második részben is jókat írtam, 95% remélem meg lesz.
2015. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!