Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az baj, ha én mind az 5...

Az baj, ha én mind az 5 oldalt teleírtam magyar érettségin? Nem tudom, hogy meghaladta-e az 1000 szót.

Figyelt kérdés
A nem hivatalos megoldókulcs alapján elvileg jókat írtam bele, plusz egyéb dolgokat, úgyhogy így biztos több lesz a helyesírási hibám is.
2015. máj. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiii ***** válasza:

Ha figyelmesen elolvastál volna minden instrukciót, láthattad volna, hogy 500-1500 szó kell, kb. 3-8 oldal. Ez így le van oda írva, a 3 is és a 8 is.

Az 5 kevesebb, mint a 8, tehát ne problémázz. :)

2015. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem baj, én is annyit írtam (pár sor híján)

amúgy 1500 szó a maximum, de biztos vagyok benne, hogy senki se fogja megszámolni

ez kb annyi, szóval emiatt ne aggódj

az egyetlen hátrány, hogy így valóban több helyesírási hiba lehet benne

de remélhetőleg így tartalmilag teljesen jó lesz

2015. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már hogy volna baj -

Melyiket választottaad? Az érvelést?

2015. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg figyelmetlen voltam, bocs.

A novellát választottam egyébként, de bármiről tudok sokat írni.

2015. máj. 4. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor neked biztos nagyon magas százalékod lesz

A matek is ilyen jól megy?

2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért volt annyi lap, hogy legyen helyed írni. Az egyedüli probléma, ha az írás hossza nincs arányban a tartalommal, tehát indokolatlanul széthúztad, felesleges szavakkal/magyarázatokkal. De ha tartalmas az az 5 oldal, simán elfogadják.
2015. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem, nem emlékszem már, hogy hány oldal lett, csak arra, hogy kellett egy pótlapot kérnem. :D

Végül max. pontos lett, nem hiszem, hogy bárki problémázna azon, hogy öt oldalt írtál. Sok sikert holnapra! :)

2015. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nektek is! Remélem legalább ez jó lett, a szövegértésre kíváncsi leszek még, meg hogy mennyi pontot von le a tanár helyesírási hibákért. ( Bár tényleg leginkább csak vesszőhibák, de egy ilyen nagy terjedelmű szövegnél simán összejön egy csomó).

A matek sajnos siralmas lesz, de nem azért, mert olyan nehéz lesz, hanem mert egyszerűen hülye vagyok hozzá, meg nem gyakoroltam eleget. :/

2015. máj. 4. 22:05
 10/11 anonim válasza:

Heló, én is a novellát választottam és a kutya nem fogja megszámolni.


Ez csak egy "irányelv" , ha leírtál mindent ami kellett akkor megnyugodhatsz, nem az az értelme a novellaelemzésnek hogy mennyit írsz, hanem hogy amiket le kell azt leírtad-e

2015. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!