Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei érettségi miért más...

Az idei érettségi miért más mint az elmúlt 10 évi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Mindig más. Jó is lenne, ha ugyanazt írnák meg, mint ami korábban volt...
2015. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem más.
2015. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem holnap is megszívjuk.
2015. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ahogy a 3-as mondja!
2015. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Aránytalanul nehéz eddig az érettségi a többi évhez képest. És mivel az érettségi egységes központilag,ez azokkal kitolás,akik gyengébb középiskolába járnak(mivel ugyanezt a feladatsort kell megoldani egy Fazekasba járónak és egy Övegesbe járónak is)..
2015. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Bele se merek már gondolni,hogy a holnapi mi lesz.


Igazából ha csak nekem lettek volna problémáim az eddigi feladatokkal akkor nyugodtan beletörődnék,hogy béna voltam és elcsesztem,de így,hogy rajtam kívül össze se tudom számolni hány (köztük kitűnő) diáknak meggyűlt a baja úgy gondolom nem csak velem van a baj. Ami iszonyúan bosszant,hogy 4 éve erre készülök és sajnos a ponthatárokat nem fogják lentebb vinni,mert sír a nép szája,hogy 'jajj nehéz van'..nem..nem tudtad?Így jártál. Mehetsz jövőre és csessz el egy évet.


Bocsi,de ezt már ki kellett adnom magamból :D

2015. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
^ha mindenki rosszabbul irta, mint tavaly akkor csokkenni fognak a ponthatarok.
2015. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
sok van aki tavaly(vagy máskor) érettségizett és idén felvételizik..
2015. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
A tavalyi érettségizők nem fogják nagyban megdobni a pontszámokat, tudás alapon lesz eldöntve, hogy ki hova kerül. Ideális az lenne, ha az érettségik átlaga 50% lenne, így tényleg lehetne látni ki érti az anyagot, és kinek sincs semmi fogalma róla, és nem a figyelmesség fog dönteni. Fazekasoktól meg miért sajnálod a tudást? Hidd el kínlódtak ők eleget az évek alatt, ne vedd el tőlük a dicsőséget, hogy végigcsinálták.
2015. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel meg a könnyű érettségi azokkal kitolás, akik végigszenvedték a Fazekasban a 4 (12) évet, és semmi különbség nem látszik az érettségi alapján az ő tudásuk és egy gyengébb képességű/tudású ember eredményei között. Az lenne a lényege az érettséginek, hogy megmutassa, hogy ki tud többet, mint mások. Ezt úgy nem lehet kivitelezni, ha általános iskolás szintű feladatok vannak.
2015. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!