Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment nektek a töri írásbeli?

Hogy ment nektek a töri írásbeli?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A magyar ès a matek utàn rosszabbra szàmìtottam. Egèsz jòl ment kivève az utolsò 2 feladatot. Az a diagramos nagyon szar volt. El is rontottam. Az esszèk közül a II. Jòzsef, Màtyàs adòpolitikàja, emberi ès polgàri jogok nyilatkozat triòt vàlasztottam. Remèlem a tanàrom nem nagyon fogja lehùzni az esszèket.
2015. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utolsó két feladatot én is elrontottam. Meg az elején is lesznek hibáim de összességében tényleg megoldható volt. Esszék nálam is Emberi és Polgári jogok nyilatkozata, Hunyadi és II. József.
2015. máj. 6. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest,hogy semmit nem tanultam rá és úgy álltam oda,hogy "csak a kettes legyen meg" ahhoz képest egész kellemeset csalódtam. Egyáltalán nem voltak nehezek a feladatok. Az esszéimet pedig kicsit túlértékeltem,de ahogy elolvastam ,hogy miket kellett volna beleírnom rájöttem,hogy butaságokat írtam,de remélem azért még pontozhatóak lesznek.

Én a felvilágosodást,Hunyadit és a 1960/70-es éveket választottam. Teszem hozzá túl sok fogalmam egyik sem volt,csak az alap,de a források és az atlasz hihetetlen sokat segítettek.

2015. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az elején kb 10 pontot vesztettem. figyelmetlenség.igaz hamisban, a diagramnál meg ahol az USA-s feladat volt.. fogalmam se volt hogy kinél van végrehajtó stb.

az esszénél István, Németek a háborúban 1.vh, és a jobbágyok felszabadításáról írtam. biztos kimaradt 1-2 infó de egész jól ment.

2015. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a magyar? Én a szövegértést nagyon elszúrtam már csak az esszébe reménykedek
2015. máj. 6. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Az emelt törit nagyon elrontottam, a kettes azért remélem meglesz.(nagyon nehéz volt)

A magyar emelt viszont jó lett. 90 feletti százalékban bízom.:)


Ezenkívül még infóból megyek középszintre, arra semmit sem tanultam még, majd most állok neki...

2015. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szövegértés 30-32 pont lesz, az esszét nem tudom. Remélem olyan 45-50 pont körül meglesz az is.
2015. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó két feladaton én is néztem, hogy miaf#sz ez.

Ettől a pár ponttól eltekintve könnyű volt, esszétémák is kedvezőek voltak.

A felvilágosodást, a jobbágyfelszabadítást meg a Kádár-korszakot írtam.

2015. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is infóra megyek még de a gyakorlati részre nem is nagyon lehet tanulni max gyakrolni régebbi feladatsorokat
2015. máj. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!