Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik úgy érettségizte (te) k...

Akik úgy érettségizte (te) k töriből, hogy abszolút nem számolják (ták) be nektek a felvételibe, mennyire tanultátok meg, hogy milyenre írtátok? Érdemes jól megtanulni?

Figyelt kérdés

Én műszaki területre megyek, és csak a matekot és az infót fogom duplázni, a törire ezért nem is készültem, és így nem is lett jó.

Hátrány a továbbtanulásnál nem fog érni, de szerintetek illett volna jobban megtanulni? Ti megtanultátok volna a helyemben, hogy 70-80 százalék körül legyen?

Tudom, hogy ott a szóbeli, de ahhoz is lusta vagyok kicsit. Az írásbeli olyan 50-55% körül van szerintem. Érdemes lenne még javítanom rajta a szóbelivel?


2015. máj. 6. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát azért egy kicsit készülhettél volna, nem biztos az, hogy a terveid ugyanezek maradnak a jövőben.
2015. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!