Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizők, mit gondolt...

Idén érettségizők, mit gondoltok az érettségiről és a továbbtanulás lehetőségéről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon el vagyok keseredve és félek, hogy fel fognak-e venni,ahova jelentkeztem :( Ti hogy érzitek ezt?
2015. máj. 6. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem pont az ellentéte, közepesnél tutira minden jobban sikerült, a ponthatárt is elértem már. De ennek a kérdésnek nem sok értelme, mindenkinek más az eredménye.
2015. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nincs értelme? Csak kíváncsi vagyok az érettségiző sorstársaim véleményére :)
2015. máj. 6. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne félj. A szóbelivel még bőven javíthatsz.
2015. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
A legrosszabb forgatókönyvet figyelembe véve is egy jó 40 ponttal leszek a valószínűsíthető ponthatár felett, szóval én rendbe vagyok:)
2015. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-tól nekem is jobb mind,de elég húzós lesz,így érzem :/ gratulálok neked,sok sikert a továbbiakban is :)
2015. máj. 6. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyot csalódtam magamban. A gyakorlások sokkal jobban sikerültek. Egyszerűen nem értem, hogyan tudtam élesben mindhármat elk*rni.. Az tény, hogy egyik sem lesz rosszabb 75%-nál, de én többet vártam magamtól, főleg matekból - ha már egy egész színvonalas gimiben végig csak ötösöket kaptam 1-2 kivétellel, így minden évet kitűnő bizivel zártam.. Mindegy is.. Szóbelivel feljavítom a magyart és a törit. :D


Nem a duplázás volt eddig a cél, de lassacskán csak az marad, ha be akarok jutni oda, ahova szeretnék. De szerintem nem lesz gond, a biosz és kémia emeltre úgy gondolom becsülettel felkészültem, így azt gondolom, hogy nem érhet meglepetés jövő héten.


Az előző hozzászólóknak pedig gratulálok!

2015. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért az se mindegy, hova jelentkeztél. Nem akarok megbántani senkit, de egy 380-as ponthatárt persze, hogy könnyű 40 ponttal meghaladni...
2015. máj. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Én idén csak földrajzból fogok érettségizni hatodik tárgynak.


Idáig kicsit izgulok. Tavaly két ponton múlott volna ha felvételizek, de most valószínűleg nehezebb dolgom lesz. Az idei emelt töri könnyebb volt mint tavaly, szóval van egy olyan érzésem, hogy erősebb mezőnyre számíthatok még a 75%-ommal is.

Szóval jövőhéten vagy nagyon jól kell megírnom a földrajzot, vagy sikerülnie kell a nyelvvizsgámnak, ha az első helyre akarok bekerülni.

2015. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

#7


Persze, hogy nem mindegy, műszaki területre jelentkeztem ahova könnyű bejutni, a bennmaradást meg majd meglátjuk.

2015. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!