Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a német...

Nektek hogy sikerült a német érettségi? Középszint

Figyelt kérdés
szerintem nehéz volt, az olvasásban és a nyelvhelyességben is volt pár kérdés, amit nehéz volt eldönteni, a hallgatás pedig nagyon nehéz volt. Nektek hogy sikerült?
2015. máj. 8. 15:13
 1/2 roxor3 ***** válasza:
Nekem az olvasásban és a nyelvhelyességben összesen 10 pontot veszítettem sajnos figyelmetlenségből, amúgy nagyon könnyű volt ez. Viszont a magnóhallgatásból a 2. feladat kifogott rajtam, így összesen kb 20 pontot buktam a 3 részből. Levélből az első rövid levelem kb 70 szavas lett. A másodiknál a 2. témát választottam, ott meg kicsit túlmentem de remélem nem vonnak le sokat. 140 szó jött ki kb.
2015. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szovegertesben a 2.feladat kifogott rajtam, a tobbi osszessegeben elment, a hallgatas viszont borzaszto volt, alig ertettunk valamit. orulok, ha szobelivel meglesz 80% korul. igaz, hogy nem kell a nemet a tovabbtanulashoz, de azert jo lenne ennyit kb osszeszedni.
2015. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!