Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz középszintű érettségi...

Földrajz középszintű érettségin adnak atlaszt vagy sajátot kell vinni? Külsősként megyek, azért nem tudom, gondolom a rendes diákoknak elmondják az ilyesmit.

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajátot kell vinni.
2015. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelvi érettségire is magadnak kell vinni szótárakat. Állítólag ott helyben is tartanak párat és tudnak adni, de mindenképpen kell vinni magadnak mert ha elfogy, akkor "ciki" van. Mástól sem lehet kérni, még egy zsepit sem. Szerintem földrajz érettségin is így működik. Maximum még előtte kérhetsz valakitől, akivel nem egyszerre vizsgáztok és utána visszaadod neki, de az a legegyszerűbb, ha viszel magaddal.
2015. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Illetve át is nézik előtte, hogy nincs-e benne valamilyen puska vagy akármilyen írás, ha magadnak viszel akkor oké, de ha valakitől elkéred és az övében találnak ilyesmit akkor az rajtad csattan.

2015. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, na akkor hétfőn irány a könyvtár.
2015. máj. 10. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!