Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha eltanácsolnak az egyetemről...

Can Jin kérdése:

Ha eltanácsolnak az egyetemről, nincs meg adott elvárt kreditszám (Óbudai), akkor újra lehet jelentkezni szeptemberi félévtől vagy csak keresztfélévben azaz februártól lehet újra beiratkozni? És mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h ha elzavarnak akkor x évig oda nem mehetsz.
2013. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom jelentkezhetsz, de augusztusban már csak költségtérítéses formában tudsz jelentkezni. Keresztfélévesként meg nem biztos, hogy meghirdetik mivel az a jelentkezési időszak elsősorban a mesterre jelentkezőknek van.
2013. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó de ha tudok akkreditáltatni meglévő tárgyakat akkor más a helyzet nem?
2013. máj. 22. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik kar? Bocsi, hogy belekérdezek.

Csak meg van az OE-n könnyű meg igen nehéz szak/kar is.

Mondjuk nyilván a nehéz verzióra jársz.


Gondolom majd újrafelvételizhetsz, csak azt ne csináld, hogy átmész büfészakra. Többen csinálták azt, mondjuk már meg is bánták.

2013. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nik
2013. máj. 22. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhhh.. :/

Arról amúgy jót még nem hallottam, csak azt, hogy teljesíthetetlen... :(

ELTE-t nem akarod megpróbálni?

2013. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!