Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni 5 ös matek érettségire? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Van szinte kerek egy évem, hogy magántanárral, ill. otthoni gyakorlással felkészüljek. A kérdésem az lenne, hogy 1 év alatt sikerülhet e?
2015. máj. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb példa talán az én matek érettségim és a fejlődésem. 9.-11. 2es voltam matekból. 12. év végén már 80%+os matek minta érettségit írtam. Nem kellett hozzá magán tanár és rengeteget gyakorolni se, de mivel bepánikoltam meg figyelmetlen voltam ezért élesbe csak 73%-os érettségim lett. Tavaly érettségiztem.
2015. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szép eredmény, gratulálok hozzá! Jó ilyet olvasni :) biztató :)
2015. máj. 11. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

én 12.es vagyok. félévkor hármas voltam. évvégére ötös lettem.

sajnos érettségin 2 feladatot elrontottam 100%ig, meg az első feléből is. így kb 70% lett.

még többet kellett volna gyakorolnom, de sajnos februárban kezdtem a készülést, és mellette ott volt a többi vizsgatárgy.

de ha még van egy hónapom akkor szerintem meg lett volna 90% is.

nem volt nehéz de tényleg kell a rutin és a feladattípusok ismerete, sok gyakorlás.

biztos menni fog! tanulj a hibámból, ne legyél úgy, hogy ilyen feladattípus úgysem lesz, csak választhatók között.. mert bizony nem lehet kiszámolni.

szerintem magántanár nélkül is fel lehet készülni, az egyszerűbb témákból. ami meg nem megy ahhoz persze magyarázat tanár

de a neten is rengeteg gyakorlási lehetőség van, oktatóvideó, programok, mintafeladatok

2015. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és ne csak a régi feladatokat oldd meg!

feladatgyűjteményekből is, mert sajnos nem lehet kiszámolni, idén is volt benne újtípusú. ha nem csak az érettségi feladatokból készülök, akkor biztos jobban ment volna

2015. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én kb 75%osat írtam idén, szeptember óta készültem. Egy 7 pontos feladatot nagyon benéztem sajnos, mert számomra még mindig értehtetlen a szövege. (15. feladat volt)

Ajánlom az Easy Maths-et.

2015. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!