Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen tanulok, és...

Nagyon nehezen tanulok, és hamarosan itt az államvizsga! Mivel tudnám kicsit turbózni az agyam?

Figyelt kérdés
Valamiért egyik olvasott technika sem jött be eddig, elég felszínesen maradnak meg a tanultak a fejemben. Esetleg saját tapasztalatokat tudtok mondani? Tanulással vagy vitaminnal kapcsolatosan, mindennek örülnék! Egyre inkább kétségbeesek már.

2015. máj. 15. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno szójalecitint szedtem, szerintem jó! Egy próbát megér. Most pedig Dr Lenkei-féle vitamint szedek, ez egy magas vitamintartalmú multivitamin, sokkal jobban koncentrálok (B-vitamin + magnézium miatt gondolom). Sok sikert!
2015. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógygomba, szőlőcukor, kis mozgás, éppen elég alvás. Ha már fáradt vagy, és érzed, hogy nem fog az agyad, tedd le a könyvet.
2015. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!