Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment az emelt fizika?

Kinek hogy ment az emelt fizika?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos a 3.feladat elmaradt. Nem nagyon találkoztam sajna olyannal még ugyhogy azt hogytam is. Amugy nem volt vészes, szerintetek?

2015. máj. 18. 13:52
 1/8 anonim válasza:

Nagy sz@pás volt a számolós rész,föleg az atomfizikás feladat.

Esszék egyszerűek voltak,a tesztek pedig becsapósak,sztem nehezebb volt mint az előzőek :)

2015. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem rossz volt a hasam, és ki kellett menjek közben fosni, de azért meglett a 90%… Miután visszaértem a mosdóból nagyon sziporkáztam.
2015. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hányas terembe voltál "fosós"? és melyik suliba?:D
2015. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát… Nem emlékszem már, régen volt. A sulit talán még elő tudnám keresni valahonnan, ha utána nézek, de a termet…


Másrészt nem a teremben fostam. Szerintem kívülről csak annyi látszott, hogy kikéredzkedek, aztán 3-4 perc múlva visszamegyek. Legalábbis nagyon remélem.

2015. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beteg :D
2015. máj. 18. 16:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja énis azt hagytam ki, melyik esszét írtátok? Én a hőtágulást.
2015. máj. 18. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Essze?? Fizikabol?

Mar nagyon regen erettsegiztem (meg felveteliztem, akkor meg az volt), de akkor meg nem volt ilyesmi.

A kovetkezo mi lesz? Koltemenyt kell irni az elektronhoz?

2015. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, én is a hőtágulást írtam. Előző hozzászóló: olyan esszé is volt már hogy Newton életéről és munkásságáról kellett írni. Hát nem tudom de szerintem ezek nélkül az információk nélkül fizika szakon is el tudnék éldegélni... :D Amúgy nekem a tesztben ment el sok pont meg a számolásnál kettőnél is lefagytam. Ilyen atomfizikai példát még nem láttam, de sikerült rájönni. Viszont valamit az első részében elszámoltam. :S
2015. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!