Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szak éri meg jobban?...

Melyik szak éri meg jobban? Fogorvosi vagy alkalmazott közgazdaságtan?

Figyelt kérdés
Szóval eredetileg az orvosira mentem volna,de mivel nem vettek fel újra fogok jelentkezni. Ezeken a szakokon gondolkozok: fogorvosi,általános orvosi,gyógyszerészeti,pszichológia esetleg valamilyen közgazdasági szak pl. alkalmazott közgazdaságtan vagy pénzügy-számvitel. Nos annyira összezavarodtam a két év alatt,hogy azt se tudom mit akarok vagy hogy egyáltalán hova helyezzem magam. A középiskola pont utolsó két évét bsztam el,családi okok miatt kissé ideggyenge lettem,de ezen tulajdonságom javításán vagyok. Mit ajánlotok hogy derítsem ki mi illene hozzám? Ami még nagyon érdekel a röntgenek,a villamosság és az idegrendszer agyműködés,de meg is akarok élni a szakmámból ha már továbbtanulok. Viszont nem lehet 10 szak között ugrándozni,hogy döntsek?
2015. máj. 20. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

had segítsek

4 helyet/szakot/képzést tudsz megjelölni tudomásom szerint

a fogorvosi és a közgáz olyan messze van egymástól mint makó jeruzsálemtől

amit leírtál abból az jön le,hogy téged hidegen hagyna az egész közgáz,pénzügy világ, te inkább orvosi beállítottságú vagy

javaslom menj el pályaorientációs szakemberhez, sokaknak nem tud segíteni mivel nincsenek konkrét elképzeléseik,neked viszont vélemény szerint vannak,de amint látom inkább az orvosi elképzelés áll erős lábakon, a közgáz az valami b verzió lehet nálad nem?

2015. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5-öt lehet megjelölni,de egyébként ezenkívül fején találtad a szöget :) csak azt érzem,hogy az orvosi lekorlátoz, és semmi külföldi lehetőségem nem lesz,nem tudok majd sportolni stb,meg nagyon nagyon drága és nehéz :( félek,hogy egyáltalán nem fog menni és húzom az időt mindennel azt hiszem...az iskolapszichológusomnál voltam még egy éve,amikor gimibe jártam ő is azt mondta az orvosit válasszam,de engem nehéz meggyőzni.
2015. máj. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!