Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Alkalmazot...

Melyiket válasszam? Alkalmazott közgazdaságtan vagy gazdálkodás és menedzsment?

Figyelt kérdés
G-kar vagy K kar? Közgazdász vagy üzemgazdász? Ak felkészít minden olyan feladatkörre( és Msc szempontjából), amire a gm is? (Fordítva nem igaz, tudom). Késöbbiekben nem elemzői munkát szeretnék végezni, hanem inkább vezetés, szervezésit? Ha iskola, akkor ELTE AK és BGF/BCE GM? Vélemény?

2013. okt. 12. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem AK-ra menj, sokkal könnyebb vele elhelyezkedni, és MsC-n több lehetőséged lesz. Vezetői munkát mindkettővel végezhetsz. Ha már AK/GM akkor Corvinus, itt a legszínvonalasabb a képzés. Az ELTÉ-s közgazdászképzés a corvinusos "kistesója", ezt még az ELTÉ-n mondták 3 éve nyílt napon. A BGF-re gazdmenre pedig azok mennek akiket nem vesznek fel a Corvinusra, szóval én első sorban azt céloznám meg, mindkét szakon.
2013. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!