Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt szintű...

Történelem emelt szintű szóbelire elég a corvina könyvkiadós 2015 -ös szóbeli tételeket tanulni? Vagy a benne leírtakon kívűl is lehet tétel? Csak mert a tétel címek megegyeznek a kiadott témakörök címeive!

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
azért az elég kevéske...
2015. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi szükséges még hozzá? Az persze alap, hogy írásbelire mindent át éztem... Csak a szóbeli témakörök gondolom azért vannak megadva , hogy szűkítsék ezt a kört. Vagy akkor mit jelent az, hogy ez a könyv'kidolgozta a témaköröket' ?
2015. máj. 20. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
van még néhány hét, a könyveket is olvasd át, a képeket nézd meg, simán felbukkanhatnak forrásként az érettségin...és jó az, ha már láttad, és tudod mi az egyáltalán ami a képen van, vagy egy térkép, hadművelet...amúgy meg, saját jegyzetekből jó tanulni (már ha van) vagy ami nehezebben megy (ezt te tudod magadról, hogy mi az) azt még most érdemes kijegyzetelni, könyvből rendesen átvenni, és persze jó ez a corvina kiadós kidolgozott is, de azért elég vékonyka kis füzet...ha csak ezzel akarsz odamenni, akkor azért semmiképpen se csak nagyjából tudjad, hanem nagyon tudjad!!! ügyesen! ;)
2015. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm szépen! Csak ennyit szerettem volna tudni, hogy ugye maguk a tételek titkosak... De akkor elvileg ezek lehetnek. Persze , hogy a jegyzeteket is át fogom nézni. De alapnak nekem ez jónak tűnt. :) köszönöm a segítséget'
2015. máj. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!