Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek nincsenek meg a...

Valakinek nincsenek meg a 2014-es emelt töri szóbeli tételek kidolgozva?

Figyelt kérdés
Nem lenyúlni akarom teljes egészében meg minden, csak szeretném összevetni a saját tételeimmel, hogy vajon mit hagytam ki belőlük. Sajnos hiába szólt volna arról a második félév töri fakton, hogy ezeket dolgozzuk ki rendesen, a tanár ezzel nem igazán foglalkozott, és nem azt sem tudom, mi mindent kéne rendesen megtanulnom.

2015. máj. 21. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezd meg valamelyik kidolgozott érettségi tételes könyvet, és azzal vesd össze. A lényeg jól le van írva bennük, ezek alapján el lehet indulni.
2015. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A corvinásat megvettem, csak mikor láttam, milyen rövid az egész, megijedtem, hogy esetleg nincs minden benne, ami nekem kellhet. De ezek szerint az akkor jó?
2015. máj. 21. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Elindulni mindenképpen jó, látod hogy milyen altémákat foglal egy tétel magába, mik a főbb pontok amiket meg kell említened. Amiről úgy érzed keveset ír, bővíts ki a jegyzeteidben és úgy fésül össze a kettőt.

Tavaly érettségiztem, én is több kidolgozott tétel és a korábbi és a saját anyagaim alapján hoztam össze a tételeket.

2015. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokat hét pecsét alatt őrzik, még a vizsgáztatók is csak aznap reggel a vizsga előtt ismerik meg őket. Max. a témakörök lehetnek meg.
2015. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A 2014-esekből kidolgozva találtam fent a neten, letöltöttem azokat, meg hozzá a könyvet is mindig nézem, mikor tanulok. Plusz egy évfolyamtársammal is egyeztettünk. Úgyhogy most már tényleg van anyagom tanulni. :)
2015. máj. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!