Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valami következménye,...

Tóth Renátó kérdése:

Lehet valami következménye, ha egy olyan kérdőívet nem töltök, amin a szülein személyes adatait kérdezik?

Figyelt kérdés
Ha valami beírást kapok,ne adja isten fegyelmire küldenek,vagy kirugnak,fordulhatok az illetékes szervekhez?Maga a kérdőívet is nekünk kellet megírni,vagyis hivatalos okmányról nem hiszem hogy beszélhetünk.Én még az iskolában széttéptem.

#rendőrség #iskola #kérdőív #kiruugás veszélye
2015. máj. 22. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miről szól a kérdőív? Egyébként nyilván nem vagy köteles úgy kitölteni semmit, hogy abból te vagy a szüleid beazonosíthatóak legyetek. Emiatt nem rúghatnak ki.
2015. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsit több konkrétumot! milyen kérdőív, ki töltette volna, mire volt az egész?
2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a szokásos teszt a kompetencia elött,de mindegy kitöltöttem,mert már mindenki ment volna haza.
2015. máj. 31. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!