Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1-es lett a kiserettsegim....

1-es lett a kiserettsegim. Most mi van?

Figyelt kérdés

Ma irtam toribol kiserettsegit.

8 tetelbol. Tegnal egrsz delutan azt tanultam 6-ot tudtam is, egyet pedig felig...

Erre persze hogy kihuztam a leghosszabb legnehezebb tetelt, amirol atlaszban sincs semmi es 2 mondatot se tudok rola..

Egy masik csaj 1 tetelt tanult meg felig, a tobbit semennyire nem tudta es pont kihuzta azt, es a tanar meg segitett is neki..Konkretan kivitette es felolvastatta a konyvet vele es negyest adott neki. En nem tudtam mit kezdeni elkezdtem irni egy masik tetelt..aztan kivittem es mondtam hogy en azt amit kihuztam egyaltalan nem tudom, huzhatnek e ujat. Mondtam hogy az osszes tobbit tudom, had huzzak ujat. Nem engedte es fenyegetett is hogy en ezzel hogy beszelni sem akartam a tetelrol most nagyon megfogom szivni, es ezt nem felejti el.

De konyorgom ha nem tudok egy betut sem, akkor mirol beszelgessek vele..az idojarasrol?!...

4-es voltam felevkor most 3-asert kell kuzdenem mert dupla jegy....

Szerintetek ennek tenyleg lesz kovetkezmenye?

18/L


2015. máj. 22. 14:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert*
2015. máj. 22. 14:05
 2/15 anonim válasza:

Attól függ, hát kb. 100 éve mondja mindenki, hogy inkább tanuld meg az összes tételt félig, mintsem 20-at teljesen, egyet meg sehogy sem.


Gondolom kissé stresszesebb lett a tanárod, mert igen, legalább valamit kezdj el mondani róla, olyan nincs, hogy abszolút semmit, két mondatot nem tudsz róla akár saját kútfőből mondani, akkor ha már elkezdesz beszélni róla és látja, hogy legalább akarnál valamit hebegni habogni akkor biztos besegít.


Szerinte amúgy kialussza majd, viszont ebből tanuljál.

2015. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4-es voltál félévkor, az is számít! Következménye max tényleg annyi lesz,amit írtál is, hogy küzdhetsz a 3-asért, de most komolyan, a 3-as nem jó jegy?
2015. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Eskuszom hogx egy szot sem tudtam arrol a tetelrol...

Azt sem tudtam mi az...


Az osszes tobbi ment... nagyon is jol

Siman feleltem volna minimum 4-esre ha nem ezt a szart huzom

2015. máj. 22. 14:14
 5/15 anonim válasza:
Kíváncsivá tettél, mi volt a tétel címe?
2015. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hulye kiegyezes...

Es nekem nem jo a 3-as mert tudom hogy jobban is menne..

De igy is orulhetek ha azt megkapom

2015. máj. 22. 14:19
 7/15 anonim válasza:
79%
Most komolyan a kiegyezesrol huztal tetelt es nem tudtal semmit?
2015. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát ne haragudj, de ha a kiegyezésről nem tudsz egy szót se, akkor vagy nem jártál be az iskolába, vagy nem érdemelsz még hármast sem. Nem csoda, hogy felbosszantottad a tanárt. Egyrészt meg sem próbáltad, pedig lehet kihúzott volna belőled valamit. Másrészt a kiegyezést nem tudni elég szégyen, nem csodálom, ha ezek után egy hármasért is vért kell majd izzadnod.
2015. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

a kiegyezés az egyik legkönnyebb tétel

egyébként meg beszélj négyszemközt a tanárral, hogy nagyon szégyelled, de nem volt elég időd készülni, nem vagy megelégedve magaddal, és szeretnél javítani, vagy valami hasonló, de a lényeg, hogy lássa rajtad, hogy mennyire bánod, biztos megfogja engedni a javítás lehetőségét

2015. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egész délután tanultál? Úristen!
2015. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!